آرشیو

 • 20/آبا/1393 - 15:32
  حق‌الناس را جدی بگیرید!حق الناسحق الناس حقوقی است که انسان در رابطه با دیگران باید رعایت کند و رعایت نکردن حقوق دیگران باعث گرفتاری انسان هم در دنیا و هم در قیامت می‌شود.رعایت نکردن حق‌الناس موجب گرفتاری در دنیا و عذاب در آخرت می‌شود.
 • 20/آبا/1393 - 15:16
  فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم
   
  مقام معظم رهبری با تأکید بر اینکه واقعه غدیر منطق مستحکم اسلام در نفی نگاه سکولار است، فرمودند: هر اقدامی در جهت اختلاف شیعه و سنی کمک به «آمریکا، انگلیس خبیث و صهیونیزم» است و تلاش آمریکا و هم‌پیمانانش در مواجهه دروغین با داعش بیشتر متوجه ایجاد دشمنی میان مسلمانان است.
 • 24/مهر/1393 - 13:43
  نام شهید : عباس صادقي مقدم         
  نام پدر : محمد علی
  تاريخ تولد: 1333
  محل تولد: تهران
  شغل شهید: راننده
  وضعیت تأهل: متأهل
  تاریخ شهادت: 12/07/61
        محل شهادت: منطقه سومار
   
  زندگی نامه شهید:
 • 24/مهر/1393 - 13:29
  بنام خدا
  نام : عباس     نام خانوادگی : صادقی مقدم   نام پدر : محمد علی   محل تولد : تهران
   
  * در تاریخ 61/7/12 در منطقه سومار به درجه رفیع شهادت نائل می شوند.
   
  *سال 1353 با خانواده همسر آشنا و عقد می نمایندسال 1354 ازدواج که حاصل این ازدواج دو فرزند دختر که یکی سال 1355 بنام طیبه و دیگری در سال 1359  بنام تهمینه می باشد.ابتدای زندگی سه راه امین حضور منزل پدری تشکیل خانواده دادند و به اتفاق همسر خود با پدر و مادر زندگی می کردند.
 • 25/شهر/1393 - 10:05
  شهید آیت الله اسد الله مدنی
  تولد
   یکی از روزهای سال ۱۲۹۲ شمسی (۱۳۲۳ ق) در خانه باصفای آقا میرعلی از سادات محترم آذر شهر کودکی پا به عرصه زندگی گذاشت که بعدها خدمات گرانقدری به اسلام و مسلمین کرد. عشق و ارادت پدرش به امیر مؤمنان علی ـ علیه السلام ـ او را بر آن داشت تا برای فرزندش یکی از القاب آن حضرت یعنی «اسد الله» را نام بگذارد.
  اسد الله در چهار سالگی مادر خود را از دست داد و در کنار پدر و در دامان نامادری پرورش یافت. روزهای سخت و حساس کودکی‎اش را در جوار پدر سپری کرد و با تربیتی اسلامی پا به دنیای نوجوانی گذاشت.
 • 22/شهر/1393 - 13:15
   رئیسی معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس در نشست توجیهی نحوه واگذاری طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام دولتی به بخش خصوصی و تعاونی اظهار داشت: بیش از 6 هزار پروژه نیمه تمام وجود داشت که بیش از 1400 پروژه سال گذشته جمع‌آوری شد و طی 6 ماه نخست سال نیز هزار پروژه به اتمام رسیده است.
  وی با بیان اینکه 5400 پروژه عمرانی در کل کشور وجود دارد، تصریح کرد: 1200 پروژه مربوط به مردم و خیران است و 4200 پروژه کاملا دولتی در کشور وجود دارد.
  رئیسی ادامه داد: در بخش آموزش و پروش 22 هزار کلاس درس و 4.7 میلیون مترمربع اعتبار 3250 میلیارد تومانی نیاز است.
 • 15/شهر/1393 - 13:24
  بر اساس ارزشيابي عملكرد دستگاههاي اجرائي كشور سازمان نوسازي توسعه و تجهيز مدارس كشور حائز رتبه اول شد.
 • 11/شهر/1393 - 16:39
  چرا جوان های امروزی سخت ازدواج می کنند؟ چرا سن ازدواج بالا رفته؟ شاید فکر کنید مهم ترین دلیل آن مشکلات اقتصادی و اشتغال است. قبول داریم. اما چرا ازدواج بین خیلی از پسرهایی که وضع مالی خوبی دارند هم دیر اتفاق می افتد؟
 • 11/شهر/1393 - 16:36
  بودجه بندی حقوق ماهیانه به گونه ای که بتوانیم با آن به خرید مایحتاج زندگی بپردازیم و همچنین هزینه های ثابت ماهیانه مثل هزینه ی شارژ و آب و برق و گاز را بپردازیم از دغدغه های مهم در زندگی محسوب میشود. حقوق ماهیانه باید علاوه بر هزینه ها بتواند به پس انداز هم کمک کند بنابراین مدیریت آن و بودجه بندی که با برنامه ریزی انجام میشود کمک میکند تا بهتر بتوانم از حقوق ماهیانه استفاده کنیم. بودجه بندی برای خرید و همچنین برای حقوق ماهیانه میتواند از هدر دادن پول و خرید کالاهای غیر ضروری جلوگیری کند.
 • 11/شهر/1393 - 12:36
  دانشجو بود، دنبال عشق و حال،خیلی مقید نبود،یعنی اهل خیلی کارها هم بود،تو یخچال خونه ش مشروب هم میتونستی پیدا کنی….
   
  از طرف دانشگاه اردو بردنشون قم…قرار شد با مرحوم آیت الله بهجت(ره)هم دیدار داشته باشن..از این به بعد رو بذارید خود حمید براتون تعریف کنه…
  وقتی رسیدیم پیش آقای بهجت،بچه ها تک تک ورود میکردن و سلام میگفتن،آقای بهجت هم به همه سلامی میگفت و تعارف میکرد که وارد بشن…من چندبار خواستم سلام بگم…
  منتظر بودم آقای بهجت به من نگاهی بکنن…امااصلا صورتشون رو به سمت من برنمیگردوندن…درحالیکه بقیه رو خیلی تحویل میگرفتن…

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری